אודותינו

073-37-449-10

המטרה העיקרית שלנו-היא לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר שיש בתחום המנעולנות ותיקון דלתות

כיום המקצוע מנעולן הפך להיות לנפוץ מאוד בענף המנעולנות, ולכן אין לדעת האם המנעולן שאתם מזמינים הוא אכן מספיק מקצועי. על כן, אנו במנעולנוס בוחרים בקפדנות רבה את המנעולנים הטובים ביותר עם ותק וניסיון רב, זאת בכדי לספק לכם שירות מנעולן מקצועי ואדיב. כל מנעולן אצלנו עבר הכשרה מקצועית מוסמכת ומעשית וצבר ניסיון רב בתיקון דלתות, תיקון מנעולים, החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, התקנת מנעולים, התקנת מנעולי כספת, פריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת רכבים ועוד…

לנו במנעולנוס חשוב מאוד המושג "יצאת צדיק" ולכן גם המחירים שאנו מציעים-מאוד אטרקטיביים.

מי זה מנעולן? מנעולן זה בעל מקצוע עם ידע במנעולים ותיקון דלתות. מנעולן זה מקצוע שלא מחייב תעודה כל שהיא ומגוף כל שהו. כל אדם מעל גיל 18 יכול לעסוק במקצוע שלושה דברים נדרשים בכדי לעסוק בתחום

1-תעודת יושר מהמשטרה
2-קורס הקשור למקצוע
3-ניסיון מעשי בשטח לאחר או בזמן הקורס 
ככול שהמנעולן עם וותק גדול ככה הוא יותר מקצועי לכן כשה אתם מזמינים מנעולן תמיד תשאלו כמה שנות ניסיון יש לו בתחום כך תדעו אם הוא מספיק מקצועי ומיומן.
מה התפקיד של מנעולן
1-לתקן מנעולים, מה זה לתקן מנעולים? סביר להניח אם התקלקל לכם מנעול תליה עם שרשרת לא חייב להזמין מנעולן. פשוט חותכים את השרשרת ומחליפים מנעול. אבל אם בדלת הכניסה שלכם לצורך דוגמא, פלדלת חוץ מצילינדר קיים גם מנעול. מנעול זה בעצם החלק הפנימי של הדלת שממנו יוצאים הבריחים והלשונית בשפה מקצועית זה נקרא מנגנון. קיימים כמה סוגים של מנגנונים יש מנגנון של חברת רב בריח ויש מנגנון של חברת חסם ויש גם של חברת פלרז. אז במקרה ויש לכם תקלה במנגנון של הפלדלת אתם חייבים להזמין מנעולן ולא לנסות לתקן בעצמכם כי יש מלא טכניקות שחייבים לדעת לפני שמחליפים או מתקנים מנגנון של דלת פלדלת.
2-לפרוץ דלת, במידה ואיבדנו את המפתח לדלת כניסה שלנו ואין דרך אחרת להיכנס לבית אז נזמין מנעולן. מיותר לפרט שזה תפקיד רק של מנעולן שהוא בעצם פורץ מנעולים או פורץ דלתות.
3-החלפת צילינדר, יש כאלה שיגידו שזה כל ופשוט להחליף לבד צילינדר ומנסים להחליף לבד את הצילינדר ומסתבכים במקרה הטוב כי הם טעו בסוג הצילינדר שהם קנו באופן עצמאי בחנות למנעולים אבל במקרה קיצוני יותר מפרקים מהצד הלא נכון וגרומים לנזק גם מנגנון של הדלת ולנזק כלכלי.
4-דלת לא מאוזנת, דרוש ניסיון ותחושה בידיים בכדי לאזן את הדלת. מה זה דלת לא מאוזנת? דלת שנגררת על הרצפה, דלת שננעלת בכוח סבירות של 50 אחוזים שהדלת לא מאוזנת, דלת שלא נטרקת כמו שצריך לא נתפסת בלשונית.
5-התקנת מנעול כספת, מה זה מנעול כספת? מנעול כספת זה מנעול נוסף שנמצא בחלקו העליון של הדלת בערך בגובה הכתף זה בדרך כלל מתקינים את המנעול כמקדם ביטחון נגד פריצות שקטות. וברור שמיותר לציין שמנעול כזה רק מנעולן מיומן יודע להתקין.
אז אל תנסו לתקן לבד תמיד תזמינו מנעולן

 

 

חייגו עכשיו