מנעולן באשדוד

073-37-449-10

מחפשים מנעולן באשדוד? אתם גרים באשדוד וננעלתם מחוץ לדלת? ננעלו לכם המפתחות בתוך הרכב? במקרה כזה אתם זקוקים לשירות מנעולן באשדוד.

  • שירות מנעולן 24/7
  • פריצת דלת
  • פריצת מנעול
  • פריצת רכב
  • התקנת צילינדר
  • החלפת צילינדר
  • התקנת קודן לדלת כניסה

מתי אנחנו צריכים מנעולן באשדוד?

קיימים לא מעט מקרים בהם נצטרך שירות של מנעולן באשדוד.
מקרה קלאסי ראשון- כשאנחנו מאבדים את המפתח של דלת הכניסה ואין לנו מפתח ספייר ונשארנו מחוץ לדלת ,אנו נזמין מנעולן מאשדוד שהוא גם פורץ דלתות או פורץ מנעולים. ברוב המקרים כשמנעולן פורץ דלת הוא יצטרך להחליף לכם את הצילינדר הישן לצילינדר חדש.
סיבה נוספת שאנו נזדקק לשירותיו של מנעולן באשדוד היא כשנגלה שהמפתח שלנו בדלת מסתובב קשה או המפתח לא מסתובב בכלל ואנו לא מצליחים לנעול את הדלת. במקרה כזה אנחנו נזמין מנעולן.
סיבה נוספת, כשאנו מאבדים מפתח לדלת כניסה או גנבו לנו את צרור המפתחות. לא ניקח סיכון שמישהו אחר ימצא את המפתח של הבית שלנו וישתמש בזה לרעה. אנחנו נזמין מנעולן באשדוד כדי להחליף לצילינדר חדש עם סט מפתחות שונים וחדשים.

מאמר על מנגנון רב בריח

מה הוא מנגנון רב בריח?

מנגנון רב בריח הוא בעצם מנעול עם כמה זרועות , יש לו 4 בריחים שיוצאים בחלק הקדמי של הדלת, בריח נוסף שיוצא בחלק העליון של הדלת פלדלת, עוד בריח שיוצא בצד האחורי נגדי של הדלת פלדלת ובריח נוסף שיוצא בחלק התחתון של הפלדלת.

התפקיד של המנגנון רב בריח זה, להפעיל את כל הבריחים של הדלת בו זמנית שכולם יכנסו לתוך המשקוף.

מנגנון רב בריח מופעל על ידי צילינדר רב בריח המותקן בדלת פלדלת. ברגע שמסובבים את הצילינדר עם המפתח המנגנון רב בריח מופעל על ידי הצילינדר באמצעות גלגל שיניים המקשר ביניהם.

ניתן להיכנס כאן לסרטון הדגמה על המנגנון רב בריח

מה הם התקלות הנפוצות במנגנון רב בריח?

כאשר המפתח מסתובב קשה כנראה ישנה תקלה במנעול רב בריח / מנגנון.

מומלץ להזמין מנעולן בכדי לאתר את התקלה, למה המפתח לא מסתובב או המפתח מסתובב קשה, מכיוון שמדובר בתקלה של מנגנון רב בריח או לחילופין תקלה של צילינדר תקוע.

לאחר שמנעולן יאתר את התקלה, אפשר יהיה לטפל בבעיה. במידה ואכן מדובר בבעיה של מנעול רב בריח (מנגנון) תקוע, צריך לבדוק מה הסיבה לכך.

התקלה הנפוצה ביותר במנעול רב בריח / מנגנון רב בריחי זה בחילופי עונות, נכנס אבק או התרחבות של מתכת כשה היא מתחממת. בדרך כלל ניתן לפתור זאת עם ריסוס של שמן סינטטי.

בעיה נוספת שהמנעול רב בריח לא מסתובב או מנעול רב בריח מסתובב קשה זה שבמקרים מסוימים אנחנו משאירים את הבריחים של הדלת פלדלת פתוחים וטורקים את הדלת, אז מה שקורה שהבריח האחורי נתקע במשקוף של הדלת ליד החור של המשקוף שהבריח אמור להיכנס, בפעולה זו הבריח מנסה למצוא מקום ודוחף את הזרוע האחורי של המנגנון רב בריח בעוצמה חזקה פנימה ויוצר עיקום בזרוע אז נוצרת בטן ולא נותנת פעולה חופשית של המנעול רב בריח. במקרה כזה לא ניתן לתקן את המנגנון רב בריח אלה רק להחליף את המנגנון. זאת לא פעולה פשוטה ומומלץ מאוד לחפש מנעולן באשדוד בכדי שיחליף את המנגנון או יתקן את הדלת שלכם בצורה מקצועית.

מלא פעמים קורה שאנשים מנסים לתקן או להחליף את המנעול רב בריח בצורה עצמאית וגורמים לנזק כפול.

לדוגמא:

מפילים את הבריח העליון לתוך הדלת ואז התיקון של הדלת בזול הופך ליקר.

ממליץ לכם להזמין את מנעולן באשדוד בכדי לתקן את המנעול או את הדלת.

מנעולן מאשדוד, שלנו זמין 24 שעות עבורכם התקשרו כבר עכשיו

073-37-449-10 

Call Now Buttonחייגו עכשיו