מנעולן בנתיבות

073-37-449-10

מחפשים מנעולן בנתיבות? אתם גרים בנתיבות וננעלתם מחוץ לדלת? ננעלו לכם המפתחות בתוך הרכב? במקרה כזה אתם זקוקים לשירות מנעולן בנתיבות.

שירות מנעולן 24/7:

במצבי חירום בשעות הקטנות של הלילה כשה אבד המפתח או הדלת לא נפתחת, מנעולן שלנו זמין עבורכם בעיר נתיבות, 24 שעות. התקשרו עוד עכשיו והפורץ מנעולים בנתיבות יגיע אליכם תוך 20 דקות.

פריצת מנעול – פריצת דלת:

כאשר מזמינים שירות פריצת דלתות או פריצת מנעול, חשוב מאוד שהאיש שירות יהיה מהעיר בה אתם מתגוררים, מכיוון שפריצת דלת או פריצת מנעול אמורה להתבצע בזמן קצר מרגע הקריאה. ולכן הפורץ דלתות ופורץ מנעולים שלנו, מהעיר נתיבות.

פריצת רכב:

ננעל הרכב עם המפתחות בפנים? פורץ רכבים שלנו יגיע לכל נקודה בעיר נתיבות תוך דקות ספורות. יש גם מקרים חריגים כשה הילד נעול בתוך האוטו זה מצב מאוד מלחיץ במיוחד בימים חמים, לכן זה מקרה חירום שחשוב מאוד שפורץ רכבים יגיע בתוך דקות ספורות מרגע הקריאה לכן אנו מעמידים עבורכם פורץ רכבים מנתיבות.

 

החלפת צילינדר – התקנת צילינדר:

עברתם לבית או דירה חדשה? החלפת צילינדר זה הדבר החשוב ביותר שצריך לעשות. יש לנו מנעולן בנתיבות שנותן שירות החלפת צילינדר בנתיבות. המנעולן שלנו יודע גם לבצע התקנת צילינדר בדלתות פנים במקום כפתור תפוס פנוי.

 

התקנת קודן לדלת כניסה:

הקודן בדלת כניסה לא עובד? מחפשים מתקין קודן לדלת כניסה, בנתיבות? הנציג שלנו מנתיבות יגיע אליכם בכדי לתת לכם שירות ברמה הכי גבוהה.

מנעול כספת:

מה זה מנעול כספת? זה מנעול עליון שבדרך כלל מותקן בגובה הכתף. למה מומלץ להתקין מנעול כספת? בזמן אחרון אחוזי פריצת דירות בנתיבות עלתה משמעותית. לכן מומלץ להתקין מנעול כספת וכך הבית שלכם בעיר נתיבות יהיה מוגן יותר. הזמינו עוד היום התקנת מנעול כספת בנתיבות.

מתי אנחנו צריכים מנעולן?

קיימים לא מעט מקרים בהם נצטרך שירות של מנעולן.
מקרה קלאסי ראשון- כשאנחנו מאבדים את המפתח של דלת הכניסה ואין לנו מפתח ספייר ונשארנו מחוץ לדלת ,אנו נזמין מנעולן שהוא גם פורץ דלתות או פורץ מנעולים. ברוב המקרים כשמנעולן פורץ דלת הוא יצטרך להחליף לכם את הצילינדר הישן לצילינדר חדש.
סיבה נוספת שאנו נזדקק לשירותיו של מנעולן היא כשנגלה שהמפתח שלנו בדלת מסתובב קשה או המפתח לא מסתובב כלל ואנו לא מצליחים לנעול את הדלת. במקרה כזה אנחנו נזמין מנעולן.
סיבה נוספת, כשאנו מאבדים מפתח לדלת כניסה או גנבו לנו את צרור המפתחות. לא ניקח סיכון שמישהו אחר ימצא את המפתח של הבית שלנו וישתמש בזה לרעה. אנחנו נזמין מנעולן כדי להחליף לצילינדר חדש עם סט מפתחות שונים וחדשים.

 

חייגו עכשיו