מנעולן בערד

073-37-449-10

מחפשים מנעולן בערד? אתם גרים בערד וננעלתם מחוץ לדלת? ננעלו לכם המפתחות בתוך הרכב? במקרה כזה אתם זקוקים לשירות מנעולן בערד.

  • שירות מנעולן 24/7
  • פריצת דלת
  • פריצת מנעול
  • פריצת רכב
  • התקנת צילינדר
  • החלפת צילינדר
  • התקנת קודן לדלת כניסה
  • מנעול כספת

שירות מנעולן בערד 24/7:

קיימים לא מעט מקרים בהם יש צורך במנעולן חירום 24/7 בעיר בה אתם גרים. במיוחד בעיר כמו ערד- זה אזור די מרוחק למתן שירות חירום מידי , ולכן מאוד חשוב שהמנעולן אותו אתם מזמינים יהיה מעיר ערד ולא מעיר אחרת בכדי לתת מענה מהיר ואפקטיבי .יחד עם זאת שמנו לב שבעיר ערד רוב נותני שירות בתחום המנעולנות לא עובדים 24 שעות אז החלטנו לתת לזה דגש רב ולהעמיד עבור תושבי ערד מענה ומתן שירות חירום של מנעולן 24 שעות ביממה.

פריצת דלת :

לפחות פעם אחת בחיים לאחד מאתנו או לסובבים אותנו זה קרה: אבד המפתח לבית או אבד המפתח לעסק או למחסן. ואז התעורר החשש, מה עושים עכשיו? להזמין פורץ דלתות? כדי לבצע פריצת דלת, אבל רגע מה יקרה אחרי זה? בטח אתם חושבים שזהו ,הדלת תישאר במצב הרוס ונצטרך להזמין דלת חדשה. אז אולי אנחנו לא מחדשים לכם ,אבל אין צורך בלהחליף דלת לאחר פריצה ע"י מנעולן .סה"כ יגרם נזק לצילינדר שאותו המנעולן יחליף לכם לאחר ביצוע פריצת הדלת. יחד עם זאת אם אתם גרים בעיר ערד אז תזמינו מנעולן מערד ככה גם השירות של פריצת דלת לא יעלה לכם בתוספת של נסיעה מחוץ לעיר.

פריצת מנעול:

לא מעט לקוחות מתקשרים אלינו ושואלים האם לאחר פריצת מנעול אפשר עדיין להשתמש בו? אכן ברוב המקרים למנעול לא נגרם נזק בפריצה, אלא רק לצילינדר עצמו. במידה ומדובר במנעולי תליה או מנעולי רתק ,אז כן יש צורך להחליפם לאחר הפריצה. צרו קשר עם המנעולן שלנו מערד לכל שאלה נוספת או להזמנת שירות 073-37-449-10

פריצת רכב:

"כ 900 ילדים נשכחו ברכבים בעשור" על זה קראנו באתר YNET , אומנם אתם יכולים להגיד "לי זה לא יקרה" ,אבל ברגע שזה קורה, כל אדם יכול להיכנס לפניקה. אז אין צורך להיות בפניקה פשוט לקחת אוויר ולהתקשר למנעולן מהאזור שלכם .לצורך העניין ,אם מדובר בעיר ערד אז להזמין פורץ רכבים בערד ולא מעיר אחרת בכדי לקבל מענה מידי כי בכל זאת מדובר בחיי אדם. יחד עם זאת יש מקרים נוספים שבהם גם יש צורך בפורץ רכבים כאשר הרכב ננעל והמפתחות בפנים.

החלפת צילינדר:

קניתם דירה חדשה בערד? מזל טוב! אך מאוד חשוב לדעת בהקשר למפתח שקיבלתם לדירה- את אותו המפתח קיבלו גם כל אנשי המקצוע שעבדו בדירה שלכם טרם כניסתכם לבית. אז לאחר שתיפרדו מכל בעלי המקצוע מומלץ ואף רצוי להחליף את הצילינדר בדלת הכניסה לבית שלכם. לכן אנו מעמידים לשירותכם מנעולן מהעיר ערד בכדי לתת לכם מענה מהיר בביצוע החלפת צילינדר בדירה שלכם.

 

מתי אנחנו צריכים מנעולן בערד?
קיימים לא מעט מקרים בהם נצטרך שירות של מנעולן בערד.
מקרה קלאסי ראשון- כשאנחנו מאבדים את המפתח של דלת הכניסה ואין לנו מפתח ספיר ונשארנו מחוץ לדלת ,אנו נזמין מנעולן מערד שהוא גם פורץ דלתות או פורץ מנעולים. ברוב המקרים כשמנעולן פורץ דלת הוא יצטרך להחליף לכם את הצילינדר הישן לצילינדר חדש.
סיבה נוספת שאנו נזדקק לשירותיו של מנעולן בערד היא כשנגלה שהמפתח שלנו בדלת מסתובב קשה או המפתח לא מסתובב בכלל ואנו לא מצליחים לנעול את הדלת. במקרה כזה אנחנו נזמין מנעולן.
סיבה נוספת, כשאנו מאבדים מפתח לדלת כניסה או גנבו לנו את צרור המפתחות. לא ניקח סיכון שמישהו אחר ימצא את המפתח של הבית שלנו וישתמש בזה לרעה. אנחנו נזמין מנעולן בערד כדי להחליף לצילינדר חדש עם סט מפתחות שונים וחדשים.מנעולן בערד

Call Now Buttonחייגו עכשיו