פורץ רכבים

שירות פריצת רכבים 24 שעות

חייגו עכשיו 073-37-449-10

פורץ רכבים זה תפקיד הדורש כלים מיוחדים לפריצת רכבים על מנת שפורץ הרכבים יפתח את הרכב ללא כל נזק לרכב בעבודת פריצת הרכבים. כאשר ננעל הרכב ושכחנו את מפתחות הרכב בתוך הרכב אז אנחנו נזדקק לפורץ רכבים כאשר הכנסנו דברים לתא מטען של הרכב סגרנו את התא מטען ושכחנו שהמפתחות בתוכו אז אנחנו צריכים פורץ רכב.

זמן ההגעה הממוצע של פורץ מקצועי לרכבים

זמן הגעה של פורץ הרכבים אליכם כ 15 עד 20 דקות ופריצת הרכב מתבצעת תוך כמה רגעים. אלמנט המקצוענות בתחום פריצת רכבים הוא מאד חשוב ומאד חשוב כי הלקוח שמזמין פורץ רכב הוא לקוח לחוץ, ממהר ומאד עצבני והוא מודד הכול מבחינת זמנים. כמה זמן עד שפורץ הרכב נתן מענה, כמה זמן לקחת לו להגיע אליו וכמה זמן לקח לו לפרוץ את הרכב או להתניע את הרכב.

ישנם מקצועות שכאשר נחשפים אליהם מרימים גבה וטועים האם יש מקצוע כזה או שזה ניסיון לתת לגיטימציה לדבר שהוא שלילי. רוב המקצועות הם נורמטיבים כגון רופא, מהנדס, שמאי ומפעיל מכונות. פורץ של רכבים זו דוגמא קלאסית למקצוע שנמצא בשטח האפור של האם המקצוע הזה חוקי או לא חוקי.

אז האם פורץ רכבים הוא מקצוע חוקי או לא חוקי?

בטח שהמקצוע שכן, פורץ רכבים זהו מקצוע חוקי. כמובן שכדי לעסוק במקצוע פורץ רכבים צריך להיות בעל תעודת יושר מהמשטרה (כמו רוב האנשים חושבים "באישור המשטרה") וצריך לעבור קורס שמכשיר אותך לתפקיד הזה. בשוק של היום ישנם הרבה בעלי מקצוע שעוסקים בתחום פריצות רכבים אבל מעט מאד מאותם בעלי מקצוע אפשר לכנות אותם גם מקצוענים.

חשיבות המקצועיות של פורץ הרכבים

פורץ רכבים צריך לשמור על המוניטין שצבר, עליו להיות זמין עבור לקוחותיו 24 שעות בימימה. בזמן העבודה הפורץ רכב חייב להיות קר רוח, מרוכז, ממוקד מטרה ולא נתון לרחשים מסביבו מכיוון שעליו לבצע את העבודה שלו באופן המדויק ביותר האמין ביותר והמהיר ביותר שניתן. פריצת רכב יכול לעשות רק מנעולן מוסמך עם ציוד המיועד לכך כאשר המנעולן פותח את דלת הרכב עם הציוד הנדרש לכך לא יגרם כל נזק לרכב והפתיחה תהיה תוך כמה רגעים למנועלן מקצועי שמבין בדיוק איך צריך לפעול.

Call Now Buttonחייגו עכשיו