תיקון סוויץ' לרכב

הסוויץ' של הרכב תקוע ולא מסתובב? המפתח נשבר בסוויץ'? לא נכנס? אל דאגה!

תיקון סוויץ' לרכב
תיקון סוויץ' לרכב

כלקוח של מנעולנוס אתם נהנים משירותי תיקון סוויץ' לרכב לכל דגמי כלי הרכב, שיפוץ וחידוש סוויצ'ים והחלפת סוויץ' במקרה שלא ניתן לתקן.

אם סוויץ' הרכב אינו תקין, התקשר אלינו וניידת השירות שלנו בדרך אליך . היתרון של מנעולנוס הוא בכך שקודם כל אנו מנסים להתמודד עם הבעיה ע"י תיקון סוויץ' הרכב ולא ע"י החלפה מיידית של הסוויץ', דבר שגורם לחסכון בעלויות השירות.

התקשר עכשיו 073-37-449-10

עם מנעולנוס תוכל להנות מתיקון סוויץ' לרכב במחיר נמוך מאשר במוסך היבואן או מורשה יבואן. גם אם סוויץ' הרכב הוא במצב שאינו מאפשר תיקון, במלאי סוויצ'ים משופצים למספר רב של דגמים ונוכל לפתור לך את הבעיה בעלות נמוכה, כולל התאמת מפתחות לסוויץ'.

התקשרו כבר עכשיו והנציג שלנו יתן לכם מענה 073-37-449-10

מה עושים במידה ונתקע המפתח בסוויץ' של הרכב?

כשאתם לא יכולים להוציא את המפתח מהסוויץ' של הרכב או כשאתם לא מצליחים לסובב את המפתח של הרכב בסוויץ',

הדבר הראשון והכי חשוב כשהמפתח לא מסתובב בסוויץ', זה לא לנסות לסובב בכוח את המפתח בסוויץ' של הרכב ולא להכניס גוף זר בתוך הסוויץ' ברכב. במידה ותעשו זאת, אתם רק תחמירו את המצב ותגרמו ליותר נזק לסוויץ' של הרכב שלכם.

אם הכנסתם את המפתח והסוויץ' לא מסתובב ,תנסו להוציא את המפתח בחזרה בצורה עדינה, במידה והמפתח לא יוצא מהסוויץ' אז תעצרו באותו רגע, ותזמינו מנעולן רכב.

בדרך כלל אפשר לשמן עם שמן סינטטי את הסוויץ' של הרכב, לפעמים זה עוזר ולפעמים זה לא עוזר תלוי בסוג התקלה בסוויץ'. במידה והשימון לא עוזר ניתן לשפץ את הסוויץ' של הרכב. כמובן שיש צורך בידע נרחב ולא מומלץ לנסות לתקן את הסוויץ' של הרכב לבד. מומלץ להזמין מנעולן רכב מקצועי ומנוסה, יתרה מכך,  תיקון הסוויץ' דורש כלים ייעודיים.

במקרים מסוימים לא ניתן לתקן את הסוויץ' ברכב וצריך להחליף אותו. החלפת סוויץ' ברכב בדרך כלל לוקחת זמן מכיוון שצריך להזמין את הסוויץ' של הרכב לפי דגם היצרן של הרכב. אבל ברוב המקרים למנעולן רכב יש את האפשרות לחלץ אותכם. ב95% מהמקרים, מנעולן רכב מקצועי יכול לחלץ אותכם.

מה קורה כשהמפתח נתקע בסוויץ' של הרכב? למה אנחנו לא יכולים לסובב את המפתח של הרכב בסוויץ'? למה אנחנו לא יכולים להכניס את המפתח לסוויץ' של הרכב?

1 – אם אנחנו לא יכולים להכניס את המפתח של הרכב בסוויץ', סביר להניח שהמפתח קיבל מכה או התעקם , דבר המצריך בדיקה. מנעולן רכב יכול לתקן את זה בעזרת שכפול מפתח לרכב.

2 – מה קורה שהמפתח נתקע בתוך הסוויץ' של הרכב ואנחנו לא יכולים להוציא את המפתח של הרכב מהסוויץ'? בתוך הסוויץ' של הרכב ישנם חלקים נעים, סביר להניח שאחד החלקים בסוויץ' התעקם או נשבר, זה בעצם מה שתוקע את המפתח של הרכב בסוויץ'.

מפתח הינו סוג של מתכת אשר עשוי מכל מיני תרכובות, כמו כן, סוויץ' הרכב עשוי מחומרים דומים. כשהמתכת נוגעת במתכת נוצרת שחיקה. השחיקה גורמת לפעמים לאי דיוק. אם המפתח של הרכב נשחק לא יתאים ב100% לסוויץ' של הרכב וההפך. לכן, הכל מתחיל משם אז מאוד מומלץ לא להגיע למצבים קיצוניים , ומומלץ ולהזמין מנעולן רכב מקצועי ולתקן את התקלה בסוויץ' או למנוע תקלה חמורה בסוויץ' .

חייגו עכשיו